Nejlepší kurz

Připravili  jsme pro Vás jedinečný balíček kurzů za skvělou cenu, který zahrnuje vše, co by každá žena chtěla vědět a umět. 

Kurz líčení aneb Sama sobě vizážistkou

Nejpopulárnější kurz.

Nechte se inspirovat.

Osobní kurz "Kouřového ličení "
Tento typ líčení je vždy přiláká pozornost. Všude budete nepřehlédnutelná!

facebook

twitter

google

aktualne
Dojmy z absolvování vizážistického kurzu:

Kurz Sama Sobě vizážistkou

Chcete učinit ženu šťastnou? Dejte jí dárkový poukaz na kurz líčení

Každá žena chce být šťastná, my známe jednoduchý návod, jak toho docílit.

Barva tvářenky podle barvy a podtónu pleti

Fotoprůvodce tvářenkami, vybrat tu správnou je snadné.

<< květen 2019 >>
po út st čt so ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jak vybírat štětec na tvářenku

22.06.2017

Jak vybírat štětec na tvářenku, aby dlouho sloužil a vždy byl po ruce

tl_files/marykay/DATA/foto/clanky/6 (1).jpgPři výběru kosmetického štětce na tvářenku je třeba věnovat pozornost jeho vzhledu a některým důležitým detailům. Především musíme zkontrolovat vlákna. Nezáleží na tom, jestli jsou přírodní nebo syntetická, v každém případě ale musí být dobře uchycená na rukojeti štětce. Štětec jako takový nesmí mít nepříjemný chemický zápach. Nezapomeňte se také podívat, zda vlákna nevypadávají nebo zda nejsou ve štětci pozorovatelné „dírky“ a „lysiny“.

Vlákna našeho štětce musí být hustá a měkká, což zajistí jeho optimální využití. Kvalitu materiálu ani Vaše případné alergie v obchodě bohužel zkontrolovat nejde, to zjistíte až doma po několika použitích.

 

Tvary štětců

Když už máte vyjasněné všechny otázky týkající se materiálu, ze kterého jsou štětce vyrobeny, je potřeba vybrat vhodný typ štětce. Tři následující patří mezi ty nejpoužívanější.

 

Zkosené štětce – jsou zřejmě nejčastěji používaným typem při nanášení tvářenky. Díky svému tvaru ji tyto štětce nanášejí přesně, vytvářejí hranice a potřebné obrysy, zvýrazňují také jednotlivá místa. Toto je štětec umělce, maluje lícní kosti, dodává líčení půvab a přirozený vzhled. Zkosený štětec se také hodí na jemné roztírání líčidel.

 

Kulaté štětce – jsou vynikající na roztírání tvářenky po celém obličeji a také na jemné maskování hranic mezi tvářenkou a bronzerem. Pomocí tohoto štětce nevytvoříte přesné tenké linie, ale naopak slouží k „zabarvování“ a stejnoměrnému nanesení tvářenky na celou vybranou plochu.

 

Vějířovité štětce – jsou také velmi používaným nástroj. Jejich měkká a zároveň pružná vlákna a zvláštní struktura pomáhají dokončit líčení, odstranit přebytky tvářenky, aniž by poškodily make-up a zanechaly stopy. Tento štětec ovívá obličej jako kouzelný vějíř a odstraňuje i ty nejmenší částice přebytků kosmetiky, tvářenky nebo stínů a pomáhá činit líčení dokonalým.

 

tl_files/marykay/DATA/foto/clanky/Tvarenka (1).jpg

Jdi zpět