Nejlepší kurz

Připravili  jsme pro Vás jedinečný balíček kurzů za skvělou cenu, který zahrnuje vše, co by každá žena chtěla vědět a umět. 

Kurz líčení aneb Sama sobě vizážistkou

Nejpopulárnější kurz.

Nechte se inspirovat.

Osobní kurz "Kouřového ličení "
Tento typ líčení je vždy přiláká pozornost. Všude budete nepřehlédnutelná!
aktualne
<< červenec 2020 >>
po út st čt so ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Dojmy z absolvování vizážistického kurzu:

Kurz Sama Sobě vizážistkou

Chcete učinit ženu šťastnou? Dejte jí dárkový poukaz na kurz líčení

Každá žena chce být šťastná, my známe jednoduchý návod, jak toho docílit.

Barva tvářenky podle barvy a podtónu pleti

Fotoprůvodce tvářenkami, vybrat tu správnou je snadné.

Jak si správně nalíčit

Nejvýhodnější kurz líčení, na který se můžete objednat a získát dárek - Sama sobě vizážistkou.


Jak se správně nalíčit. 

Samozřejmě, že každá z nás má jiný tvar obličeje, jiné výrazné rysy, ale existují základní kosmetická pravidla, která se vyplatí respektovat, pokud chcete působit upraveně a skvěle nalíčeně. Nechte se inspirovat.

- KROK 1: Vytvoření dobrého základu.
tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/make-up.jpg


 Před nanesením očního make-upu vytvořte základní podklad. Na překrytí tmavých kruhů, drobných vrásek a kompletní sjednocení pleti použijte Korektor pod oči. Spolu se sypkým pudrovým make-upem vytvoříte matný a jemný podklad.

tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/deyesmakeup1.jpg
Make-up poradenství - jak vybrat správný odstín make-upu
.

 

 

- KROK 2 - Začněte obočím:

Dokonalého nalíčení očí se Vám nikdy nepodaří dosáhnout bez dobře vytrhaného obočí.

Obočí vytvarujete pinzetou. Pokud je pro Vás to velký problém, neváhejte se obrátit přímo na mě. Poradím Vám, jak na to. Také pomůžu Vám vytvarovat obočí podle Vašeho typy obličeje. Úprava obočí podle typu obličeje,

Je-li příliš husté nebo srostlé, oko je zapadlé a zamračené.

tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/Oboci.jpgPro líčení obočí je snazší použít matné stíny nebo tužku.Pokud zvolíte tužku, netáhněte oblouk jedním tahem, ale čárkujte po růstu chloupků.

 

Zvýrazňujte od širší části obočí, ukončete v místě nad vnějším koutkem oka. Pozor! Vyvarujte se přetažení, zejména když vnější oční koutky jsou spadlé. Obočí ovlivňuje posazení očí. Čím je více posunutý začátek obočí od kořene nosu, tím opticky vypadají oči dál od sebe. S barvou obočí Vám můžu také poradit.

 

 

- KROK 3Výběr barvy stínu:


Oční stín by měl podpořit tvar a barvu očí. Používání barvy podobné barvě očí je velmi diskrétní. Používání kontrastní barvy je odvážné a zvýrazní barvu očí.

Modré a šedé oči: 

tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/modre ocicka.jpg Harmonizující barvy jsou šedé, modré a fialové.  
Kontrastní barvy jsou hnědé, broskvové a meruňkové. 

Zelené oči:
Harmonizující barvy jsou zelené, hnědé, béžové a zlaté.
Kontrastní barvy jsou fialové a broskvové.

Hnědé oči: 

Harmonizující barvy jsou hnědé, zelené, broskvové a měděné.tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/hnede oci.jpg Kontrastní barvy jsou modré.

Na kurzu líčení Vám ukážu několik skvělých tipy, jak podtrhnout krásu Vašich očí.


- KROK 4 - Zvýraznění jasu očí:

Teorie nanášení očních stínů je založena na teorii světla. Světlé tóny zvětšují a tmavé tóny zmenšují. U večerního make-upu může být kontrast silnější.

Vyberte si minimálně 2 barvy očních stínů, jednu světlou a druhou tmavou.

Tmavá barva Vám bude vytvářet hloubku, světlá naopak vše vytáhne do popředí. Stejně tak tmavá barva víctl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/liceni stiny.jpge upoutá a ta část oka bude výraznější. To je základní princip stínování. Zhodnoťte před zrcadlem tvar Vašich očí a můžete začít.

To, co chcete potlačit, vystínujte tmavou barvou a naopak.

 

Nanášení:
Naneste rovnoměrně světlejší odstín Očních stínů na celé víčko. Tmavší odstín naneste do oblouku a vnějšího koutku oka. Stíny nanášejte ve vrstvách a opatrně rozetřete okraje.

TIP – různé druhy líčení můžeme vyzkoušet na «Minikurzu líčení Krok za krokem ke krásným očím» nebo na «Kurzu líčení aneb Sama sobě vizážistkou»

 


- KROK 5 - Zvýrazňování očí:

Oční linky Vám prokáží skvělou službu, pokud toužíte po výraznějších očí a pronikavém pohledu. Vybrat si můžete tuhé nebo tekuté oční linky.tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/liceni oci2.jpg

 

Nanášení:

Slabou linku vedete od vnitřního koutku a zesilujete k vnějšímu, za který se obvykle protahuje, aby oči získaly půvabní vzhled. Linka opticky zahušťuje řasy a otvírá oko. Běžnější je linka jen na horním víčku. Obkreslení celého oka linkou sluší velkým očím, naopak menší, kulatější ještě více zmenšíte. tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/kourove liceni.jpg

 

Rychlé tipy – když nechcete, aby linka byla zřetelná, nakreslete ji ještě před nanesením očních stínů. Křivou linku můžete rozetřít vždy aplikátorem na oční stíny.

 


- KROK 6 - Zdůraznění řas:

Řasenka zvýrazňuje oči a tvoří poslední "tečku" očního make-upu. Řasenku si vybírejte dle potřeby. Řasenka pro maximální objem řas zvýrazní jejich krásu a přitáhne pozornost. Prodlužující  řasenka dodá přirozený vzhled a Voděodolná řasenka zůstane na místě, i když prší.

Nanášení:
1. Naneste rovnoměrně na horní a dolní řasy. Kartáček vytáhněte z tuby a otřete ho o okraj.Nikdy s ním nepohybujte nahoru a dolů, do řasenky se tak dostávají zbytky barvy a vzduch. 

tl_files/marykay/DATA/foto/ruzne/rasy_jak licit.jpg


 2. Horní řasy pročesávejte řasenkou ve směru od kořínků ke konečkům. Dolní řasy stačí jen lehce přetřít. 


Řasenka Vám vydrží maximálně půl roku, pak v ní začnou vznikat bakterie z nečistot. Aby Vám řasenka vydržela, je nutné ji vždy dobře zavřít, nevystavovat ji vysokým teplotám a rozhodně ji nikomu nepůjčovat (ani nejlepší kamarádce). Pokud se Vám stane, že se řasy slepí, použijte speciální kartáček na řasy, který Vám řasy rozčeše a oddělí.

 

Komplexní kurzy líčení

Nástavbový kurz líčení

Rekvalifikační kurz líčení

Kurz svatebního líčení

tl_files/marykay/images/tesim-se.png